Ara

Nasıl Kullanırım

İlanlarımı Nasıl Yayınlayacağım ?

 

Takasdepo.com sitesinde ilan yayınlamak için takasdepo.com sitesine üye olmanız yeterlidir.


Üye olmak için takasdepo.com sitesinde Üye Olmak İstiyorum link’ine tıklayarak açılan üyelik sayfası yardımı  üye olabilirsiniz.

 

İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra  ilan girişi butonuna tıklamalısınız. Gelen sayfada ilanınıza en uygun üst ev alt kategorileri belirttikten sonra Devam Et butonu takip ederek ilanınız ile ilgili diğer bilgileri girebilirsiniz.

 

İlanlarınıza fotoğraf, video ve harita üzerinden ilan lokasyonunuz gibi görsel malzemeler ekleyip daha etkili bir sunum oluşturabilirsiniz, Unutmayın ki doğru ve net bilgiler içeren her ilan aynı hızla sonuca ulaşacaktır.

Bu bölümlerde;   

İlanınıza ait başlık ve açıklamaları yazma,

 

İlanınıza ait başlık ve açıklamaları yazma,

Fiyat ve ürün detaylarını belirleme,

Eğer varsa ürüne ait fotoğraf ve video görüntülerini ekleme,

İlanla ilgili teknik hizmet talebinizi ve ilanınızı ön plana çıkartacak doping seçeneklerini belirleme,

Ödeme tercihinizi belirleme,

 

işlemlerini tamamladığınızda ilanınız yayına hazır hale gelecektir.


İlanlarınızı vermeden önce mutlaka ilan verme kurallarını yardım sayfası altında  bulunan  Sözleşme ve Kuralları başlığı altındaki İlan Kuralları bölümünden inceleyiniz.

 

 

Bu Sistem de Nelere Dikkat Etmeliyim???

 

-Satacağınız ürüne karşılık Sistem Barter çeki teklif edildiğinde satış işlemi yapılmadan önce muhakkak 
 0 (212) 465 36 50 nolu telefondan Sistem Barter Finansman Birimi ile irtibata geçerek provizyon almanız gerekmektedir. Sistem Barter’ın provizyon numarası vermediği hiçbir  Sistem Barter çeki işlem görmez.

 

-Takasdepo.com üzerinden yapacağınız bütün takas işlemlerinde muhakkak alacağınız ürünleri işlem yapılmadan önce yerinde görmenizi tavsiye ederiz.

 

-Alacağınız ürünü veya hizmeti görmeden önce kesinlikle ödeme yapmayınız. Gayrimenkul alımı yaparken ise, mutlaka tapu senedi üzerindeki kişi ile temas kurmanız veya Sistem Barter Operasyon Biriminden destek almanız gerekir.

 

-Sistem Barter çeki kullanarak yapacağınız takas işlemlerinde ürünün garantisi, nakit kısmı, ürün teslimi ve satış sonrası oluşabilecek problemlerden Türk Ticaret Kanunu kapsamında alıcı ve satıcı sorumludur. Sistem Barter’ın hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.