Ara

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Türkiye'nin kendi alanında ilk alışveriş sitesi Takas Depo artık internet kullanıcılarına kapılarını açtı. Gelişmekte olan e-ticaret dünyasına yeni bir soluk getiren Takas Depo, aynı zamanda Türkiye’ nin ilk güvenli ve takaslı alışveriş sitesi olma özelliğini de taşıyor. Bu yeni sistemle artık herkesin alışveriş alışkanlıkları değişecek.


Takas Depo’ yu başka e-ticaret sitelerinden ayıran en büyük fark, sunduğunuz ürün, hizmet ve talepleri hızlıca diğer kullanıcıların beğenisine sunmaktır. İlk günden itibaren saygın firmaların beğenisini kazanan Takas Depo,  bireysel olduğu kadar kurumsal tarafta da kısa sürede internet dünyasında örnek alınan ve hedef gösterilen bir proje olmuştur.

 

Elinizde satmak istediğiniz eviniz mi var? Yeni bir araba mı almak istiyorsunuz? Eskisini satıp yenisiyle değiştirmek niyetinde misiniz? Devremülke girmek ya da tatilinizi farklı yerlerde mi geçirmek istiyorsunuz? İş yapıyorsunuz, elinizdeki ürünleri ister yeni ister 2. el olsun, elden çıkarıp yerine sosyal hayatınızı canlandıracak hizmetler mi almak istiyorsunuz? Üretici veya tüketici olmanız hiç farketmez, bunların hepsini Takas Depo’ da gerçekleştirebilirsiniz.

 

Takas Depo ile artık alım satımlarınız hem çok kolay, hem de GET güvence altında olacak.


 Takasdepo'yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...