Ara

Fon Barter Takas Çeki Nedir ?

Fon Barter Kimdir ?

Ticari hayat içerisinde alternatif finansman şekilleri, satış artırıcı çabalar gün geçtikçe çeşitlenmektedir. Günümüzde ticari aktörler yeni alternatif finansman teknikleri ile pazardaki rekabet şartlarını zorlamakta ve rakiplerine fark atma çabası içindedirler. Son yıllarda giderek kullanımı artan bu alternatif finanman şekillerinden biri de “barter” uygulamasıdır.

Fon Barter A.Ş güçlü finansman yapısı ile başta gayrimenkul ve inşaat firmalarının imalat ve satışlarındaki en güçlü çözüm ortağı olmuştur.
Ayrıca kobilerede sayısız hizmet paketi üreterek nakit ihtiyaçlarını en aza indirmek sureti ile stoklarını eritip satışlarını arttırmıştır.
 
Fon Barter kurumsal alanda sunduğu çözümlerden  bireysel kullanıcılarında  faydalanması ve klasik takasta yaşanan zorluklara çözüm ve alternetif takas imkanlarını farklı bir boyuta taşıyarak alışverişte üçüncü boyutu hayata geçirmiştir.

Bu  bağlamda Sistem Barter Müşterileri ile bireysel kullanıcıların ortak bir havuzdan takas yapabilmesi için www.takasdepo.com web sitesi açılmıştır.

Marka bazında ise, Fon Takas ve  Barter Hizmetler A.Ş. geçmiş yıllardaki başarılarını hızla arttırarak yoluna devam etmektedir.


Fon Barter Takas Çeki Nedir ?

Fon Barter Takas Çeki Paraya veya Ürüne alternatif bir ödeme aracıdır.

Takasdepo.com web sitesinde  bu logoyu gördüğünüz tüm ilanlarda takas oranı kadar ödemeyi Fon Barter Takas Çeki veya Takas Puanlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Niçin Fon Barter Takas Çeki Kullanmalıyım ?

Takas işleminde birebir takasın gerçekleşme oranı oldukça düşüktür. Bu sorunun önüne geçmek amacı ile Fon Barter Takas Çeki ve Mix Puan sistemleri oluşturulmuş satış ve satınalmanın önündeki engeller kaldırılmıştır.

 

Fon Barter'ın yönetmiş olduğu Türkiye’ nin en geniş mal ve hizmet havuzu olan takasdepo.com sitesindeki ürünleri alırken ve satarken bu geniş pazarın satın alma imkan ve çeşitliliğinden faydalanmak için Fon Barter Takas Çekini veya Takas Puanlarınızı kullanabilirsiniz.

 

Ayrıca, onbinlerce Fon Barter Takas Çeki kullanan kurumsal üyemizle, yüzbinlerce takasdepo üyemizin ilgi alanına girerek çok daha hızlı şekilde satış yapabilirsiniz.

 

Satın alma yaparken, Fon Barter Takas Çeki veya Takas Puanlarınızı kullanarak nakit ihtiyacınızı en aza indirip, paranızı daha verimli şekilde kullanabilir, takas borcunuzu ise takasdepo.com adresinde satacağınız ürün veya hizmetinizle belirleyeceğiniz Nakit ve Takas oranları ile çok rahat ve keyifli bir şekilde ödeyebilirsiniz..

 

Fon  Barter Takas Çekini kullanarak yapacağınız satınalımlarda %5 + KDV (Para olarak), Fon Barter Takas Çekini kullanarak yapacağınız satışlarda %5 + KDV (Barter olarak) komisyon ödemesi yapmanız gerekmektedir.


Takasdepo.com da Kazandığım Bonusların Fon Barter Takas Çekinden farkı varmıdır???

Hayır!!!  Kazanmış olduğunuz Takas Puanlarla, Fon Barter Takas Çeki' nin kullanımı arasında bir fark yoktur. Bonuslarınızla en fazla 6.000 TL’ lik alışveriş yapılabilirsiz. Takas oranı 6.000 TL’nin üzerindeki ödemelerinde ise Fon Barter A.Ş’ye üye olmanız gerekmektedir.

Takasdepo.com da topladığınız Takas Puanlarınızı kullanmak için %10 + KDV komisyon ödemeniz gerekmektedir.


Fon Barter'a Nasıl üye olabilirim???

 Fon Barter'a  üyelik bedeli ( 1 yıl) 150$ + KDV ‘dir üye olabilirsiniz. 


Barter Alacağım Yoksa Ne Yapmalıyım???

 

Fon  Barter Takas Çeki ile satacağınız ürün veya hizmetlerin karşılığında cari alacak oluşturabilirsiniz. Aksi halde Barter Kredi Başvurusu yaparak onaylanan limitiniz dahilinde Fon Barter Takas Çeki ile alım yapabilirsiniz.

 

Fon Barter’dan kullanacağınız kredi için %10 + KDV komisyon ödemeniz gerekmektedir.


Fon Barter Çeki Resmi Bir Evrak mıdır???

 

Fon Barter Takas Çeki vergi mevzuatına göre resmi bir evraktır. Bu konu ile ilgili olarak Fon Barter’ ın internet sayfasında bulunan “Barter Muhasebesi” bölümünden inceleyebilirsiniz.

Tüm faturalı alışverişlerinizde cari hesaplarınızı Fon Barter Takas Çeki ile kapatabilir, aynı zamanda defter ve kayıtlarınızada resmi belge olarak işleyebilirsiniz.

  

Başka Barter Firmasının Çekini Takasdepo’da Kullanabilir miyim???

 

Hayır!!! Fon Barter’ın yönettiği bu takas havuzunda sadece, Fon  Barter Takas Çeki kullanılabilir.

 

Bu Sistem de Nelere Dikkat Etmeliyim???

 

Takasdepo.com üzerinden yapacağınız işlemlerde dikkat etmeniz gerekenleri “Güvenli Alışverişin İpuçları “ sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Bilgi İstiyorum ? 

 

Sistemin işleyişi ile ilgili her türlü soru veya sorununuzu [email protected] mail adresine mail atarak iletebilir veya
0 (212) 465 36 50 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Göndereceğiniz mail'de Ad Soyad ve sizinle iletişime geçebileceğimiz telefon numaranızı lütfen yazınız.

 

Sorun veya sorularınız ile ilgili olarak en kısa zamanda sizinle temasa geçilecektir.